Плюси та мінуси породи мейн-кун і ТОП-5 особливостей, про які треба знати

Коти породи мейн-кун вже багато років входять до переліку найпопулярніших домашніх котів серед усіх інших представників свого сімейства. Втім, перш ніж обрати цього улюбленця та поселити його у своєму домі, потрібно краще дізнатись все про цю породу. Патріоти України пропонують дізнатися про особливості котів мейн-кунів, які для когось можуть здатись плюсами, а комусь здадуться мінусами.

Першою особливістю, яку можна легко віднести до категорії плюсів, є універсальність цих котів. Попри те, що мейн-куни відрізняються чималими розмірами, багато власників такої породи зазначають, що вони – спокійно, абсолютно неагресивні та навіть добрі тварини. Саме тому ви легко можете поселити котів мейн-кунів у будинку з дітьми та іншими тваринами.

Один із мінусів мейн-кунів – потреба годувати їх набагато більше у порівнянні з котами інших порід. Річ у тім, що такі коти виростають великими, а для підтримання їхнього здоров’я, в раціон потрібно включати багато білка.

Разом із тим, незаперечним плюсом такого котика є його ідеальне здоров’я. Якщо ви доглядаєте за своїм улюбленцем, правильно його годуєте та приділяєте достатньо уваги його потребам, то він буде жити набагато довше за інших котів, а хворітиме – менше.

Ще одна особливість мейн-кунів, яка у багатьох може викликати сумніви, чи варто заводити такого кота, потреба постійного фізичного навантаження. Коти мейн-куни легко вчать команди та різні трюки, щоправда, потребують постійних прогулянок і пробіжок.

Величезний плюс мейн-кунів – їхня здатність адаптуватися до будь-якого ритму життя. Якщо ви шукаєте улюбленця, який підходить для міського, шаленого та швидкого ритму життя або ж тварину для заміського проживання, все це про мейн-куна.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...