
В Польщі в лікарні померла 25-річна вагітна українка. Без матері залишилося троє дітей. Про це пише польське видання Wiadomosci, передають Патріоти України.
Трагедія сталася ще в середині серпня, але про неї стало відомо тільки зараз. Жінку привезли в непритомному стані з кровотечею з Нового Таргу до лікарні Кракова. Її відправили в реанімацію і там українка померла. У неї в утробі був мертвий плід. Також українка була інфікована сепсисом. Зазначається, що в українки залишилося троє дітей.
Виявилося, що 25-річна пацієнтка потрапила до лікарні в Новий Тарг кількома місяцями раніше, коли вона була на початку вагітності, яка, як неофіційно дізналися журналісти, була важкою. Проте на стаціонарному лікуванні вона не перебувала.
Журналісти зазначають, що провину персоналу лікарні встановити складно. Керівництво обох закладів, куди потрапила вагітна жінка, наразі не коментує випадок.
У травні 2023 року у згаданій лікарні в Новому Таргу померла 33-річна жінка, яка була на п’ятому місяці вагітності. Причиною її смерті став септичний шок. За словами адвоката та родини жінки, лікарі не зважилися на переривання вагітності, хоча життя пацієнтки було під загрозою.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...