Плити на 500 років старше єгипетських пірамід! В Україні знайшли загадкове поховання, якому 5 тис. років - вражає своїм виглядом (фото)

Під час будівництва дороги Н-31 в Дніпропетровській області, при розкопці кургану, розташованого в селі Новоолександрівка, виявили поховання, якому 5 тисяч років. Про це в Facebook написав Олександр Коломійцев, передають Патріоти України.

Там же був виявлений кромлех - кам'яні кола або кільця каменів - тип археологічної пам'ятки, що представляє собою валуни або кам'яні брили, розташовані у вигляді кола або еліпса. Найвідоміший кромлех - це Стоунхендж.

"Місце цікаве, давні поховання, від епохи бронзи, скіфів і до середньовіччя. Поховання, на фото датуються понад 5000 років, і саме тут ховали своїх померлих індоарийські племена", - пише Коломійцев.

Він додав, що вражає розмір кургану. На його створення було витрачено багато праці і землі.

"Мабуть той, кого поховали і огородили кромлехом, був дуже шанованим в суспільстві. Тільки так можна пояснити монументальність такої величної споруди. Самі плити - тонна вагою, різалися вручну. А вік плит на 500 років старше єгипетських пірамід. Вирізані вручну і щільно підігнані одна до одної", - розповів автор публікації.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...