
Третя жінка, яка померла 1 квітня в міському перинатальному центрі Івано-Франківська, на вигляд була цілком здоровою. Спершу версію про COVID-19 медики відкинули. Про це повідомив заступник департаменту охорони здоров'я обласної адміністрації Володимир Чемний, передають Патріоти України.
"Наскільки я знаю, жінка померла раптово, у неї трапилася зупинка серця. Але аналізи передані в лабораторію для перевірки на коронавірус", – сказав він.
Як пояснили в міській адміністрації, жінка була здорова, однак у неї раптово зупинилося серце. Їй проводили реанімацію, але врятувати не вдалося. Відразу зробили кесарів розтин і врятували дитину. Але під час розтину з'явилося таке припущення, оскільки в породіллі виявилося двостороннє запалення легень. Зараз всі чекають результатів аналізу.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...