По "четвергах" чи "четвергам": Мовознавець назвав правильну відповідь

В українській мові у місцевому відмінку правильно писати й казати ходжу на заняття по "четвергах", а не "четвергам", передають Патріоти України.

У цьому відмінку потрібно вживати закінчення "ах", розповів найвідоміший український вчитель - мовознавець Олександр Авраменко, в ефірі програми "Сніданок з 1+1".

Експерт також вказав на інші особливості написання слова четвер. "Запам'ятайте, у називному відмінку правильно сказати і написати "четвер" - без букви "г". А в інших відмінках з'являється звук "г", а на письмі - буква "г". Наприклад, "четверга", або... "четвергу, четвергом", - зазначив педагог.

Як обрати найвигіднішу пенсію та перейти на неї онлайн: У ПФУ дали пояснення

середа, 24 червень 2026, 12:28

Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...

По 650 грн до пенсії щомісяця: Ось хто отримає надбавку

середа, 24 червень 2026, 12:10

У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...