По ДніпроГЕС було два прямих влучання, ГЕС-2 у критичному стані: В "Укргідроенерго" зробили заяву

По Дніпровській ГЕС було два прямі влучання, ГЕС-2 у критичному стані і невідомо, як вона зможе працювати, повідомив директор Укргідроенерго Ігор Сирота, передають Патріоти України.

Джерело: Сирота в ефірі "Радіо Свобода"

Пряма мова директора Укргідроенерго: "Ми втрачаємо станцію. У Запоріжжі станція ДніпроГЕС складається з двох станцій − ГЕС-1 і ГЕС-2. ГЕС-2 під загрозою, що працювати… не знаємо, в якому об’ємі і з якою потужністю зможе. Це все через ракетні удари".

Деталі: Він розповів, що по станції було два прямих влучання.

Пряма мова Сироти: "Дві ракети прилетіли. Пряме попадання по ГЕС-2. Одна ракета прилетіла по підкранових балках і попала в опору − тобто ГЕС-2 у критичному стані, ГЕС-1 теж зараз не працює".

Деталі: Він додав, що Укргідроенерго наразі вживає заходів, що піднімати затвори і спрацьовувати воду, бо через станцію пропрацювати цю воду не зможуть.

Сирота також додав, що доведеться відновлювати повністю машинний зал і електричне обладнання.

"Наслідки ми прорахуємо протягом дня і будемо розуміти, що відбулося. І чи зможе вона (ГЕС-2 – ред..) працювати. І чи зможе, то чи в обмеженому режимі, чи взагалі не зможе певний період ГЕС-2 працювати" – підсумував голова Укргідроенерго.

Малювала картину на стіні: В Одесі 13-річна дівчинка трагічно загинула в покинутому санаторії

неділя, 21 липень 2024, 17:00

В Одесі в п'ятницю, 19 липня, дві 13-річні дівчинки малювали фарбами на стінах покинутого санаторію. Одна з дівчат впала в проміжок між сходами, внаслідок чого загинула на місці. Про це повідомляє ГУ Національної поліції в Одеській області, передають П...

Собака виглядає друзів, а кіт - здобич: Як очі домашніх питомців сприймають те, що показує телевізор, та які почуття викликає той, чи інший контент

неділя, 21 липень 2024, 16:45

Власники домашніх тварин, напевно, часто спостерігають, як коти й собаки дивляться телевізор. От так от, як люди – сідають біля нього і дивляться. Дехто вважає, що тварини бачать у телевізорі те саме, що й люди. А дехто замислюється, що ж насправді мож...