"По Львову скучаю. И по Киеву": Лоліта Мілявська порівняла Україну з РФ та зробила несподіваний висновок

Телеведуча Наталія Влащенко під час інтерв'ю зі співачкою Лолітою Мілявською запитала про її ставлення до українського та російського менталітету.

Лоліта Мілявська. Фото: Віва.

В ході інтерв'ю скандально відома співачка Лоліта Мілявська відповіла на питання телеведучої Наталії Влащенко про ставлення до України і Росії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на YouTube-канал Наталії Влащенко.

Ведуча поставила Лоліті питання про те, чи сумує співачка за Україною. "Сумую. По Львову дуже сумую. По Києву сумую", - сказала артистка. Також Лоліта висловила думку про Москву, порівнявши її з Нью-Йорком і Токіо, при цьому назвавши російську столицю мегаполісом. "У мегаполісі (Москві - ред.) нікому ні до кого немає діла. Хочеш жити, тобі тут ніхто не зобов'язаний відкрити долоньки і сказати: "Ми тебе приймаємо". Тут всі місця завжди зайняті, в будь-який час", - додала Лоліта.

Під час будівництва дороги поблизу Дніпра знайшли давні поселення

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:56

Під час будівництва дороги національного значення Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка знайшли три давні поселення та артефакти. Розкопали предмети віком від 4 тис. до н.е. до козацької доби, передають Патріоти України. "У Петриківському районі...

"Будь-який грип тепер може бути страшним для нас через мутації": Епідеміологиня попередила про нову небезпеку

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:28

Пташиний і свинячий грип, які можуть прийти в Україну восени 2020 року, становитимуть більшу небезпеку через мутації і присутність коронавірусу. Про це в бліц-інтерв'ю розповіла лікарка-імунологиня, ревматологиня, епідеміологиня Людмила Смоліна, перед...