"По метру вперед, працюємо": У мережі з'явилося відео, як бійці "Азова" дають відсіч окупантам

У мережі з'явилося відео реального бою полку "Азов" з російськими окупантами. Під час бою українські захисники знищили ворожу БМП, яка намагалась прорвати оборонні позиції, передають Патріоти України.

Відео було зняте нагрудною камерою бійця полку "Азов". Судячи з гвинтівки, снайпера. Судячи з ландшафтів та стану трави, події на відеозаписі відбувались у першій половині квітня.

На відеозаписі зафіксовано реальний бій "азовців" з ворогом. Місце бою не вказується. "ССО "Азов" Київ, Донецька область – напрям на Маріуполь. По метру вперед. Працюємо!", – прокоментував відео засновник полку "Азов" Андрій Білецький.

Як видно з відео, українські бійці зайняли позицію у бліндажі і відбивають атаки ворога з застосуванням стрілецької зброї та ручних гранат. З розмов "азовців" можна зрозуміти, що до них під прикриттям БМП прорвалась штурмова група ворога, по якій вони й вели вогонь. За підсумками бою в кадр потрапили підбита ворожа БМП і тіла мертвих російських окупантів.

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...

Народний синоптик попередив українців про сильні снігопади та зливи: Коли очікувати

вівторок, 6 грудень 2022, 10:45

До України йде відчутне потепління з сильними снігопадами та зливами. Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін. Так, за його словами, така погода очікується в країні вже від 7 грудня, передають Патріоти України. "Від 7 грудня до України почн...