
Російський окупант у розмові зі знайомою поскаржився на величезні втрати армії РФ на війні в Україні. Запис нової розмови одного із загарбників опублікувала Служба безпеки України, передають Патріоти України.
"У перші два дні тільки з нашої бригади 500 чоловік по шматочках, в пакетах привезли. Ми величезні втрати несемо, величезні. У полон багато беруть... Ми по мирних б'ємо", - розповів окупант.
Він також поскаржився на своє керівництво і заявив, що про них навіть не згадують: "Про мене тут зовсім забули, взагалі. Вони тижнів зо два всі думали, що ми вже загинули".
На цей час окупанти чекають на ротацію, і по приїзду у РФ збираються відразу написати заяву на звільнення:
"Ми просто сидимо і чекаємо, ніхто нічого не робить. Просто село окупували, п'яні під*раси. Приїжджаю і відразу звільняюся, якщо повернуся".
В СБУ зазначили, що навіть якщо окупант повернеться живим, його злочини задокументовані, і правосуддя буде його чекати.
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...
Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...