По стопах "Інтера"? Канал "Україна" покаже заборонений російський серіал, презентований як український

Телеканал «Україна» покаже російський міні-серіал "Жінки у коханні" (друга назва - "Три щасливих жінки"), який перебуває під забороною українського законодавства. Про це повідомляє "Телекритика", передають Патріоти України.

Чотирисерійна драма «Жінки у коханні» була випущена у 2015 році. Її прем’єра відбулася в Росії на телеканалі ТВЦ. У 2016 році серіал показав канал «Україна» і ще раз повторив його показ у січні 2017 року. Тепер телеканал готує випустити драму в ефір 23 лютого о 13:25.

На сайті «України» зазначено, що виробник фільму – українська продакшн-компанія «Фільм Стрім». Однак у відкритих джерелах є інформація, що серіал випустили російські компанії «Пріор продакшн» і «Студія Грін Фільм». Також у «Трьох щасливих жінках» знімаються виключно російські актори і весь склад знімальної групи складається з росіян.

У копірайті серіалу на платформі YouTube виробником значиться російська компанія «Студія Телемайстер», проте в титрах згадуються «Пріор продакшн» і «Студія Грін Фільм». Усі перераховані компанії входять в групу «Пріор», яка займається просування фільмів і серіалів на території РФ і сусідських країн.

У «Телекритиці» нагадали, що телеканал «Україна» не вперше опиняється в центрі уваги через показ російських фільмів і дуже часто виробником таких стрічок вказана «Фільм Стрім». Частину прокатних посвідчень на такі фільми в останні роки анулювало Держкіно, однак канал неодноразово вигравав суди на показ спірних фільмів.

Зазначимо, що, відповідно до закону про кінематографію, в Україні заборонений показ російських фільмів та серіалів, які вийшли після 2014 року.

Безпрецедентно: Києво-Печерський монастир зачиняється. Лаврська братія здала тести на коронавірус

неділя, 5 квітень 2020, 19:17

Києво-Печерська Лавра (УПЦ МП) до закінчення національного карантину звершуватиме богослужіння у закритому режимі, повідомляють Патріоти України з посиланням на офіційний сайт Києво-Печерської Лаври. "У зв’язку з поширенням на території України інфекці...

Люди крадуть їжу з супермаркетів: В Італії карантин вже привів до росту рівня злочинності

неділя, 5 квітень 2020, 19:14

В провінції Апулія навіть викрали вантажівку, яка доставляла їжу. Крім позбавлення самого джерела заробітку, люди не можуть вимагати компенсації та допомоги по безробіттю. Усе через те, що раніше вони працювали нелегально. Через це люди подекуди відмов...