Побачене вас неприємно вразить: Дівчина показала, що діється всередині гумових качечок для ванни (фото)

Улюблені іграшки виявилися не дуже гігієнічними...

Користувач сайту Reddit показала як в розрізі виглядають гумові качечки, з якими так люблять купатися діти. Страшним виявилися не самі іграшки, а те, що користувачі змогли побачити всередині них, зазначають Патріоти України.

Дівчина опублікувала фотографію, яка шокувала багатьох реддіторів, адже у кожного в дитинстві була така іграшка. Після тривалого використання всередині качечки накопичується чорна цвіль, для розвитку якої сприятливе тепле та вологе середовище.

Користувачі сайту відразу згадали, як вони будучи маленькими наповнювали гумові іграшки водою та бризкали собі в обличчя і рот. Тепер їх спогади про дитинство вже не будуть колишніми.

"Хто-небудь ще наповнював гумових качок водою тільки для того, щоб бризнути собі в рот?", "О боже. В дитинстві у мене була гумова іграшка для ванни у вигляді акули, яка бризкала водою з рота, іноді я теж цілив її собі в обличчя і рот. Завжди задавався питанням, чому через деякий час вона почала бризкати водою з чорними частками", - пишуть коментатори.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...