Побачили щось зле? Світлина Зеленського потрапила на ритуал очищення до... перуанських шаманів (відео)

Напередодні Нового року перуанські шамани влаштували ритуал очищення над портретами світових політиків. Серед атрибутів ритуалу була й світлина українського президента Володимира Зеленського. Про це йдеться у сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Перуанські шамани проводять такі обряди щороку. Традиційно беруть світлини чинних президентів США та Росії. Однак цьогоріч з’явилася ще й світлина Володимира Зеленського.

У США шаманка "варила ведмежу сечу" та влаштувала масштабну лісову пожежуЗаклинателі не уточнили, від чого саме очищують світлини політиків. Цього року вони не давали політичних прогнозів. Водночас шамани спрогнозували, що у 2022 році пандемія коронавірусу піде на спад.

У Yasno відреагували на обурення громадян, чому електрики немає, а платіжки ростуть

неділя, 29 січень 2023, 8:00

Сума в квитанціях за електроенергію може зрости, незважаючи на обмеження електропостачання, через підвищене споживання електрики після відновлення її подачі, а також у разі несвоєчасної передачі показань лічильників. Про це заявив гендиректор постачаль...

Чи будуть ще сильні морози та снігопади: Синоптики дали прогноз до кінця січня

неділя, 29 січень 2023, 7:29

Погода у січні 2023 року здивувала мешканців України аномально високою температурою. У багатьох областях зберігалася плюсова температура без опадів - іноді погода відповідала стандартним показникам середини весни. Синоптики дали прогноз до кінця січня....