Побачив пропаганду ЛГБТ: У РФ чоловік заявив до поліції через "веселкові" лавочки у дитсадку

У Ставропольському краї РФ до поліції звернувся пенсіонер, якого занепокоїли кольорові лавочки в одному із місцевих дитсадків. Він вбачив у цьому пропаганду ЛГБТ. Про це повідомляють в телеграм-каналі "Обережно, новини", власницею якого є російська телеведуча Ксенія Собчак, передають Патріоти України.

Зазначається, що 65-річний місцевий житель Єсентуків Микола Г. йшов містом і коли проходив повз дитсадок, йому на очі потрапили лавочки на території дошкільного закладу і викликали обурення.

"Чоловік ішов своїм містом, на вулиці Долина Троянд його шлях ліг повз дошкільний заклад. Погляд пенсіонера зачепився за різнокольорові ворота та лавочки на території дитячого садочка "Зоряночка". Все це нагадало Миколі кольори ЛГБТ і громадянин поспішив доповісти про це силовикам", — йдеться у повідомленні. Через скаргу пенсіонера в навчальний заклад з перевірками наскочили контролюючі органи.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...