Побачив припарковане авто: У Броварах рятувальник на місці трагедії не зміг знайти вагітну дружину та сина

У Броварах 18 січня впав вертоліт і спалахнув, у результаті чого загорівся і дитячий садок. На місце трагедії відразу примчали рятувальники. Виявилося, що у одного зі співробітників ДСНС у цьому садку була вагітна дружина і маленький син. Про це розповіли в телемарафоні, передають Патріоти України.

Рятувальник Артем побачив біля дитсадка припарковану машину дружини. Він довго не міг знайти свою кохану і свого синочка Діму. "Я дуже переживав, бігав, шукав їх. Не міг довго знайти", - згадує Артем.

Виявилося, що Надя з Дімою тільки прийшли в садок, жінка ще навіть не встигла роздягнути сина. Надія встигла прикрити своєю рукою обличчя дитини, коли пролунав вибух. Це і врятувало його від опіку. Після вибуху відразу загорілася роздягальня, в якій вони перебували. Надії і Дімі вдалося евакуюватися.

Виявилося, що їх помітив колега Артема і він відразу відвіз їх в частину ДержНС. Лише там чоловік зустрівся зі своєю сім'єю і зміг заспокоїтися. "Я пам'ятаю його слова, коли він нас побачив: "Боже, ви живі", - згадала дружина Артема, яка вижила.

Нібито від Печерського суду: Українці отримують небезпечні SMS

субота, 3 червень 2023, 20:16

Урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України попереджає про розповсюдження серед українців фішингових SMS. Про це повідомляє Держспецзв’язку, передають Патріоти України. Повідомлення надходять від адресанта SUDpovistka нібито від...

Навіть кримські дітлахи знають хто такий х@йло (відео)

субота, 3 червень 2023, 20:08

Малеча барахтається в морі і обмінюється життєвти досвідом. Хочеться подякувати батькам за правильне виховання дівчат, не зважаючи на 9 років окупації.