"Побєдобєсіє" смертників: У ВООЗ розкритикували військовий парад у Москві через загрозу нового спалаху COVID-19

Станом на 18 червня в Росії зареєстрували 561 091 випадок зараження коронавірусом. За добу померли ще 182 пацієнти з COVID-19.

У Всесвітній організації охорони здоров’я попередили про небезпеку нового спалаху коронавірусу у разі проведення в Москві військового параду до 75-річчя перемоги над Німеччиною у Другій світовій, запланованого на 24 червня. Про це пише видання Deutsche Welle з посиланням на слова експертки ВООЗ Кетрін Смолвуд, передають Патріоти України.

Смолвуд заявила, що будь-який масовий захід під час пандемії коронавірусної інфекції пов’язаний з ризиком подальшого поширення коронавірусу. Відтак, на її думку, існує загроза "посиленого поширення" інфекції. Разом з тим вона зазначила, що рішення про проведення параду має ухвалювати влада у РФ, а не ВООЗ.

Що цікаво, президент Білорусі Олександр Лукашенко погодився приїхати на парад до Дня перемоги у Москву. Парад мав відбутися 9 травня, однак через пандемію COVID-19 захід перенесли на 24 червня.

Також підтвердили свою участь у параді представники Сербії, Хорватії, Казахстану, Молдови, Киргизії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, а також Абхазії й Південної Осетії.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...