"Побила дитину до інвалідності та втекла на побачення": У Рівному покарали 21-річну матір

У Рівному засудили 21-річну горе-матір, яка два роки тому побила свого двомісячного сина і пішла на побачення. Як повідомляє портал "Рівне-1", дівчині винесли вирок у формі року і трьох місяці тюремного ув'язнення, передають Патріоти України.

Через побої хлопчик (його звуть Микита) став інвалідом і зараз знаходиться в Рівненському реабілітаційному дитячому будинку. Він не може пересуватися і говорити. Його матір через це засудили і позбавили батьківських прав. А потенційні прийомні батьки відмовляються його всиновлювати - відразу ж після того, коли дізнаються про проблеми зі здоров'ям. Про це говорить начальниця служби у справах дітей Бабинської територіальної громади Наталія Янчук.

"Дитина повністю лежить, він не сидить не говорить", - сказала вона. У Рівненському дитбудинку, де перебуває Микита на лікуванні, кажуть, що дитина потребує постійного дорогого медичного догляду та довгої реабілітації. Там сподіваються, що у хлопчика все ж, рано чи пізно, з'явиться прийомна сім'я. У селі, звідки родом його біологічна мати, про інцидент говорять неохоче. Сусіди згадують лише кажуть, що у дівчини, крім Микити, є ще одна дитина, яку виховує її рідний батько.

Україна щороку втрачає населення великого міста: Озвучено прогноз, чи змінить ситуацію повернення біженців

середа, 24 червень 2026, 8:03

Внаслідок демографічних наслідків війни – зростання смертності, скорочення народжуваності і виїзд мільйонів громадян за кордон – населення України почало стрімко старішати. На цьому тлі багато хто покладає надії на повернення українських біженців, але ...

Сиділи на дереві і плакали: У Карпатах подружжя врятувало двох осиротілих ведмежат

середа, 24 червень 2026, 7:54

Молоде подружжя знайшло у лісі двох безпорадних ведмежат, які кілька днів провели самі високо на дереві. Переконавшись, що мати-ведмедиця не повернеться, виснажених тварин забрали додому, нагодували та передали фахівцям. Про це повідомили у Національно...