Побила рекорд, встановлений у травні: Вперше в історії жінка народила відразу 10 дітей (фото)

Попередній рекорд був встановлений в травні, коли в Марокко 25-річна жінка народила дев'ятірню - п'ять дівчаток і чотирьох хлопчиків.

У Південно-Африканській республіці жінка народила відразу десять дітей, поставивши новий світовий рекорд. Госіаме Тамара Сітохле на 29 тижні вагітності народила сім хлопчиків і трьох дівчаток. Про це повідомляє Аfricanews, передають Патріоти України.

"Я шокована своєю вагітністю. Спочатку було важко. Я хворіла. Мені було важко. Це все ще складно, але тепер я до цього звикла. Я більше не відчуваю болю, але все ще трохи важко. Я просто молюся, щоб Бог допоміг мені виносити всіх моїх дітей здоровими, щоб я і мої діти залишилися живі. Я буду щаслива цьому", - говорила 37-річна Госіаме Тамара Сітохле про свою вагітність.
В результаті Сітохле народила десятьох дітей за допомогою кесаревого розтину на 29 тижні вагітності. Вона потрапила в книгу рекордів Гіннеса за кількістю дітей, народжених одночасно. Повідомляється, що її вагітність була природною, вона не проходила лікування безпліддя.

Українська школярка перемогла на всесвітньому конкурсі поезії в Парижі

вівторок, 30 листопад 2021, 0:15

Це перша українка, котру удостоїли такої нагороди. Дівчина навчається у французькому ліцеї імені Анни Київської у столиці України. У Парижі відбувся Міжнародний конкурс поезії Poésie en liberté, в якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія...

У Парижі оголосили володаря "Золотого м'яча". а також "срібного" та "бронзового"

понеділок, 29 листопад 2021, 23:51

Видання France Football визначило найкращого гравця, нападника, молодого гравця, воротаря і футболістку року, що завершується. 29 листопада в місті Париж пройшла церемонія нагородження "Золотого м'яча-2021". . Свій сьомий трофей виграв аргентинець Ліон...