Почала сольну кар'єру з плагіату? Чому нова пісня Дорофеєвої здається чимось знайомою (відео)

Користувачі мережі натрапили на композицію 2009 року Mathematics британської виконавиці Little Boots.

Слухачі гурту "Время и Стекло" продовжують обговорювати дебютний трек Наді Дорофєєвої Gorit в рамках її сольного проекту DOROFEEVA. Пісня одразу здалася шанувальникам знайомою, і вони стали шукати "оригінал", зазначають Патріоти України.

Користувачі мережі натрапили на композицію 2009 року Mathematics британської виконавиці Little Boots і тепер вважають, що автори Gorit могли запозичити кілька нот з приспіву. Люди перекочували на YouTube-канал британки і діляться там своїми думками щодо плагіату.

Little Boots - Mathematics

"Точно плагіат. Дорофєєва ну, ну ну", "Надя, на що ти сподівалася? Інтернет всемогутній", "Да-да, мотив приспіву Дорофєєва здерла", "Я одна завдяки Наді дізналася про цей гурт? І так, у мене трошки шок від схожості", Мдааа, до першої сольної пісні Надя могла б авторську пісню замутити, ех", "Мені ведмідь на вухо наступив, але навіть я чую тут один в один з "пуусть горит моя душа ", - пишуть коментатори.

DOROFEEVA - Gorit

Хіти тижня. Росія проти Ху*ла: У Читі ОМОН відмовився розганяти мітинг (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 20:00

23 січня прихильники Навального у багатьох містах проводять всеросійські акції протесту, вони вимагають звільнити політика з-під арешту. У російському місті Чита співробітника ОМОНу відмовився розганяти мітинг. Про це повідомляє команда Навального у св...

Головний біль для власників без відповідної інженерії? У Раді планують штрафувати за кондиціонери

понеділок, 25 січень 2021, 19:57

Законодавці не пояснюють, що робити, якщо в багатоповерхівці не передбачено централізований відвід конденсату на фасаді будинку. Українців хочуть штрафувати за неправильно встановлені кондиціонери, з яких на вулицю стікає конденсат. Відповідний законоп...