У Дніпрі дівчина потрапила до реанімаційного відділення лікарні після вживання суші. У неї діагностували гостре отруєння. Про це повідомив парамедик станції швидкої допомоги Влад Боднюк. Нещодавно до єдиної центральної диспетчерської "103" зателефонувала жінка, яка повідомила, що її 22-річна донька втрачає свідомість, передають Патріоти України.
На виклик виїжджала бригада Новокодацької підстанції Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, зокрема, лікар Валерій Дудник та фельдшер Сергій Марков.
З’ясувалося, що дівчині стало зле після вживання суші. Вона скаржилась на біль у животі, блювоту, діарею, лихоманку, зневоднення та зниження артеріального тиску. Хворій встановили діагноз "гострий гастроентероколіт" та "інфекційно-токсичний шок". Її госпіталізували до реанімаційного відділення лікарні.
Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...