
Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Руслан Хомчак заразився коронавірусом (COVID-19) і перебуває на самоізоляції. Про це в Twitter повідомив волонтер Олександр Колим з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.
"Інформація від надійного джерела. Два тижні главком Хомчак на самоізоляції, у нього COVID-19 і запалення легень", – розповів він.

Пізніше глава управління зі зв'язків з громадськістю ЗСУ полковник Богдан Сеник підтвердив, що Хомчак захворів на COVID-19 і зараз знаходиться на самоізоляції.
"Головнокомандувач Збройних сил два тижні знаходиться на самоізоляції. На сьогодні стан його здоров'я задовільний", – сказав офіцер.
За його словами, Хомчак пішов на самоізоляцію відразу після позитивного тесту на COVID-19. Коли саме головнокомандувач пішов на самоізоляцію не повідомлялося.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...