
Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Руслан Хомчак заразився коронавірусом (COVID-19) і перебуває на самоізоляції. Про це в Twitter повідомив волонтер Олександр Колим з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.
"Інформація від надійного джерела. Два тижні главком Хомчак на самоізоляції, у нього COVID-19 і запалення легень", – розповів він.

Пізніше глава управління зі зв'язків з громадськістю ЗСУ полковник Богдан Сеник підтвердив, що Хомчак захворів на COVID-19 і зараз знаходиться на самоізоляції.
"Головнокомандувач Збройних сил два тижні знаходиться на самоізоляції. На сьогодні стан його здоров'я задовільний", – сказав офіцер.
За його словами, Хомчак пішов на самоізоляцію відразу після позитивного тесту на COVID-19. Коли саме головнокомандувач пішов на самоізоляцію не повідомлялося.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...