
Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Руслан Хомчак заразився коронавірусом (COVID-19) і перебуває на самоізоляції. Про це в Twitter повідомив волонтер Олександр Колим з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.
"Інформація від надійного джерела. Два тижні главком Хомчак на самоізоляції, у нього COVID-19 і запалення легень", – розповів він.

Пізніше глава управління зі зв'язків з громадськістю ЗСУ полковник Богдан Сеник підтвердив, що Хомчак захворів на COVID-19 і зараз знаходиться на самоізоляції.
"Головнокомандувач Збройних сил два тижні знаходиться на самоізоляції. На сьогодні стан його здоров'я задовільний", – сказав офіцер.
За його словами, Хомчак пішов на самоізоляцію відразу після позитивного тесту на COVID-19. Коли саме головнокомандувач пішов на самоізоляцію не повідомлялося.
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...
В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...