
Головнокомандувач Збройних сил України, генерал-полковник Руслан Хомчак заразився коронавірусом (COVID-19) і перебуває на самоізоляції. Про це в Twitter повідомив волонтер Олександр Колим з посиланням на свої джерела, передають Патріоти України.
"Інформація від надійного джерела. Два тижні главком Хомчак на самоізоляції, у нього COVID-19 і запалення легень", – розповів він.

Пізніше глава управління зі зв'язків з громадськістю ЗСУ полковник Богдан Сеник підтвердив, що Хомчак захворів на COVID-19 і зараз знаходиться на самоізоляції.
"Головнокомандувач Збройних сил два тижні знаходиться на самоізоляції. На сьогодні стан його здоров'я задовільний", – сказав офіцер.
За його словами, Хомчак пішов на самоізоляцію відразу після позитивного тесту на COVID-19. Коли саме головнокомандувач пішов на самоізоляцію не повідомлялося.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...