
Після запровадження з 1 червня в Україні системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху деякі водії почали отримувати повідомлення про штрафи, які виписані на автомобілі-двійники. Про один з таких випадків повідомили на Facebook-сторінці спільноти Київ Оперативний, передають Патріоти України.
На опублікованих знімках видно, що штраф виписаний за порушення ПДР автомобілем Skoda. Однако отримав його власник автомобіля Volkswagen з ідентичним номерним знаком.



"А як це? Водієві Volkswagen прийшов штраф за Skoda. Хто підкаже, як подібне скасувати?" - запитує автор поста.
У коментарях згадують схожі випадки і говорять про двійників - нелегально зареєстровані в Україні авто з номерами іншого транспортного засобу. Найчастіше це нерозмитнені "іноземці" з підробленими документами або викрадені транспортні засоби, які зловмисники таким кустарним способом легалізували.
Скасовувати такий штраф коментатори радять через суд.





Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...
Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...