Під Харковом в селі Рокитне місцевий житель обстріляв співробітників "Харківобленерго", які приїхали відключати електроустановки цього споживача через самовільне підключення. Один з працівників отримав поранення, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службуАТ "Харківобленерго".
Інцидент стався 10 листопада близько десятої ранку.
Коли енергетики - співробітники Нововодолазького району електричних мереж (РЕМ) - приїхали за адресою і виходили з машини, чоловік почав стріляти в їх бік з пневматичної зброї. Куля влучила одному з працівників у руку, коли той намагався прикрити обличчя.
На місце злочину викликали поліцію. Правоохоронці опитали учасників конфлікту.
Працівники РЕМ написали заяву про внесення відомостей про інцидент до Єдиного реєстру досудових розслідувань та притягнення нападника до кримінальної відповідальності.
За фактом події розпочато провадження за ч .1 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу. Тепер стрілку "світить" до 5 років обмеження свободи.
Досудове розслідування триває.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...