Подаруйте диво для донечки ветерана АТО! Маленька Ліза мріє ходити - дівчинці дуже потрібна допомога (фото)

"Всім доброго дня! Так склалась доля, що в нашої донечки з народження родова травма, після якої їй поставили діагноз ДЦП, і вже 11 років ми боремося разом з нею з її діагнозом... Не хочу писати весь той біль, не хочу клясти тих, хто зламав нам життя... легше від того не стане", - написала у редакцію видання Патріоти України мама дівчинки. Наводимо текст листа:

"Звісно, цей біль нікуди не подівся, але ми живемо і навіть намагаємось радіти життю. Ліза не вміє ходити, в неї не працюють ручки, вона не розмовляє, але вона настільки позитивна дівчинка, що це не описати. Я все читаю по її очах, а вона все розуміє, що я кажу.

Ми кожні 3-4 місяці стараємося проходити реабілітацію, Ліза активно займається і саме тоді насолоджується легкістю свого тіла. Це її життя, таке в неї щастя. І хоч діагноз ДЦП змінив всі наші життєві плани, приніс нам біль та гіркі сльози в дім, ми живемо і мріємо, що колись буде легше.

Розуміємо, що зараз важкий для кожного українця час, але не лікувати доньку і опустити руки просто не маємо права як батьки. На даний час небезпечно та захмарно дорого їхати в реабілітаційний заклад, тому запрошуємо інструкторів та лікуємося по можливості вдома, та й на ці заняття потрібні не малі кошти. Тому просимо по можливості підтримати та допомогти нам в лікуванні Лізуні.

Щиро дякуємо всім за підтримку та віру в нашу квіточку! Мирного неба всім нам!"

Реквізити для допомоги Лізі:

приват - 4149 6293 5663 3289

моно - 5375 4112 0133 4799 - на лікування Лізі

PeyPal-lidasuprun0@gmail.com

Диктатор спалився зв'язком з російським військовим злочинцем: В палаці Лукашенка помітили подарункову кувалду

середа, 31 травень 2023, 19:05

Повідомляється, що кувалда лежить у футлярі для скрипки і дуже схожа на ту, яку не так давно передав до одного з музеїв у Білорусі командир одного із загонів "ПВК Вагнер". На кувалді з виставки можна розібрати подарунковий напис, що починається словами...

Хотів з'їсти вареників і злякався жовто-блакитного прапора: Польський священник потрапив у cкандал

середа, 31 травень 2023, 17:47

Парафіяльний священник з польського міста Козєглова спричинив шквал коментарів у Twitter під своїм актиукраїнським дописом. Він зазначив, що перебував у польському місті і хотів зайти до закладу, щоб скуштувати вареників, передають Патріоти України. Пр...