Подаруйте диво для донечки ветерана АТО: Маленькій Лізі потрібна допомога (фото)

"Дорогі друзі, наша сім’я просить допомоги для лікування нашої донечки Лізи, якій 9-років. Все її життя ми боремося з діагнозом ДЦП. Ліза з м. Кременчук Полтавської області, її тато - участник бойових дій (захищав нашу країну на сході)", - написала у редакцію видання Патріоти України мама дівчинки. Наводимо текст листа:

"Дівчинка народилася на терміні 30 тижнів, вагою 1 500 грам. Маленька відразу не закричала, її відвезли в реанімацію і підключили до апарату ШВЛ. Ніхто такого не очікував. Лікарі втратили багато часу, 78 годин підтікали води, треба було негайно кесарити, а вони чекали якихось показників для цього.... і пізно викликали пологи...

Нас виписали з пологового через 1,5 місяці і, здавалося, що ось воно щастя!Все страшне позаду і вся родина разом!Але Ліза сильно відставала з розвитку, не тримала голову в 3 місяці,не переверталася. Під час одного з візитів до невролога, це було Лізі вже 4 місяці, лікар повідомив, що є ознаки ДЦП, і наполягав, щоб ми відмовилися від дочки, поки щевона маленька.Що ми ще зможемо стати батьками... Після чого ми зі скандалом пішли додому і пообіцяли один одному і Лізі боротися за її здоров'я, в щоб нам це не вартувало.

У рік Лізі поставили діагноз: ДЦП, спастична тетрапарез. Життя сім'ї змінилося. Наше життя - це відновлення Лізи, постійне лікування, заняття вдома і в центрах.Цей діагноз дуже складний, неможливо швидко раз і назавжди позбутися від нього, не можна вилікувати таблеткою, потрібні роки кропіткої роботи. Лікування повинно бути тривалим і непреривним.

Лізонька сама не сидить, погано контролює голову. Коли клініка була закрита на карантин, дівчинка займалася вдома,а зараз з 12 жовтня Лізу чекають у Трускавці в клініці професора Казявкина на черговий курс реабілітації.

Лікування дороге, плюс дорога з проживанням,фінанси сім’ї майже вичерпані - самим нам несправитися без допомоги сторонніх людей. Дорогі друзі, просимо Вас внести будь-яку допомогу для лікування Лізи".

РАХУНОК: 29244825509100 ТРАНЗИТ/ПОПОВНЕННЯ КАРТ

БАНК ПАТ КБ"ПРИВАТ БАНК"

МФО 305299

ЗКПО 14360570

ПЛАСТИКОВА КАРТКА - 5168 7422 1621 8739

Супрун Лідія Іванівна(мама Лізи)

Хіти тижня. Щось пішло не так: Водій вирішив "ефектно" прокотитися на авто по льоду і ... (відео)

неділя, 24 січень 2021, 1:00

Після маневрів на авто на льоду чоловік потрапив в халепу. У Києві водій-лихач вирішив прокататися на льоду, але його машина провалилася у водойму. Про це повідомляє ресурс dtp.kiev.ua в Telegram-каналі, передають Патріоти України. Після маневрів на ав...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...