Подарунок Італії: У Києві з'явилась гігантська інсталяція людської ДНК

У центрі Києва з'явилася скульптура італійського архітектора Паоло Коія у формі ДНК. Це подарунок столиці від посольства Італії, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Департаменту культури КМДА.

"Вона (скульптура. - ред.) виконана зі сталі у формі ДНК, що символізує бурливу творчу італійську душу", - йдеться в повідомленні.

Посольство Італії презентувало скульптуру на Дні італійського дизайну 2021. Там були представлені провідні італійські дизайнери та архітектори, які ділилися своїм досвідом.

Це щорічний тематичний захід, започаткований 2017 року МОЗ та міжнародним співробітництвом Італії та за підтримки Міністерства культури Італії.

"Невинне" суто розважальне шоу: Коля Сєрга назвав один з основних інструментів Путіна, який впливає на росіян

четвер, 6 жовтень 2022, 13:50

За допомогою Comedy Club росіянам роками навіювали власну другосортність, щоб громадяни не бажали кращого життя, а задовольнялися розбитими дорогами й туалетами на вулиці. За допомогою гумористичного продукту президент РФ Володимир Путін і його уряд вп...

6 жовтня велике церковне свято, пов'язане з Іоаном Хрестителем. Народні прикмети та забобони на цей день

четвер, 6 жовтень 2022, 8:20

6 жовтня православна церква згадує Зачаття пророка та Предтечі Господнього Іоана Хрестителя. . Іоан Хреститель найбільш шанований християнський святий після Діви Марії. Пророк Божий народився неподалік Єрусалиму у священика Захарія та праведної Єлизав...