Подолала 3 км, поки не зупинила поліція: У Польщі українка бігла по коліях за поїздом, в якому залишилися її діти

У Варшаві українка пробігла три кілометри по коліях за поїздом, в якому залишилися її діти. Як повідомляє видання wyborcza.pl, з посиланням на поліцію, подія трапилася 29 жовтня. Уродженка України їхала з трьома дітьми на поїзді до Варшави, передають Патріоти України.

Але коли вона ненадовго зійшла з перону на одній зі станцій, потяг рушив. Жінка пробігла три кілометри по коліях позаду складу, перш ніж її зупинила поліція.

"Далі поїзд відправився в Радом, згідно з розкладом, минаючи станцію Скаржисько-Кам'яна. Зневірена мати бігла по коліях за поїздом", - розповів прес-офіцер поліції Скаржиська Ярослав Гвуздзь.

Завдяки швидкій реакції служб, мати знову змогла зустрітися зі своїми дітьми. За словами поліцейських, жінка нервувала і не відповідала на питання. Через кілька хвилин українка повідомила, що в поїзді, який вона намагалася наздогнати, були її діти. Правоохоронці швидко вийшли на контакт зі співробітниками охорони шляхів і дізналися, що поїзд повинен зупинитися в Радом.

У цей час працівники залізниці займалися дітьми, що залишилися в поїзді. Матері також дали можливість поговорити з дітьми по телефону і заспокоїти їх. В результаті українку довезли до залізничної станції в Радомі, де вона зустріла дітей і вирушила з ними до Варшави.

"Я не винен": Мама Кузьми Скрябіна згадала незвичний сон із померлим сином

субота, 30 вересень 2023, 22:42

Ведучий Олексій Суханов, який у січні цього року представив фільм "Жінки Скрябіна", розмістив нове відео, у якому показав фрагменти інтерв'ю з матір'ю артиста. Тоді Ольга Кузьменко пригадувала про останню розмову з сином, а також розповідала, як він їй...

Вибух нафтопроводу на Прикарпатті: Кількість постраждалих зросла, дехто у важкому стані

субота, 30 вересень 2023, 22:00

Внаслідок розгерметизація трубопроводу в Надвірнянському районі Івано-Франківської області, що призвело до витоку нафтопродукту, а відтак і його загорання, постраждали дев'ятеро людей. Постраждалим надається необхідна медична допомога, інформують Патрі...