Подолала 3 км, поки не зупинила поліція: У Польщі українка бігла по коліях за поїздом, в якому залишилися її діти

У Варшаві українка пробігла три кілометри по коліях за поїздом, в якому залишилися її діти. Як повідомляє видання wyborcza.pl, з посиланням на поліцію, подія трапилася 29 жовтня. Уродженка України їхала з трьома дітьми на поїзді до Варшави, передають Патріоти України.

Але коли вона ненадовго зійшла з перону на одній зі станцій, потяг рушив. Жінка пробігла три кілометри по коліях позаду складу, перш ніж її зупинила поліція.

"Далі поїзд відправився в Радом, згідно з розкладом, минаючи станцію Скаржисько-Кам'яна. Зневірена мати бігла по коліях за поїздом", - розповів прес-офіцер поліції Скаржиська Ярослав Гвуздзь.

Завдяки швидкій реакції служб, мати знову змогла зустрітися зі своїми дітьми. За словами поліцейських, жінка нервувала і не відповідала на питання. Через кілька хвилин українка повідомила, що в поїзді, який вона намагалася наздогнати, були її діти. Правоохоронці швидко вийшли на контакт зі співробітниками охорони шляхів і дізналися, що поїзд повинен зупинитися в Радом.

У цей час працівники залізниці займалися дітьми, що залишилися в поїзді. Матері також дали можливість поговорити з дітьми по телефону і заспокоїти їх. В результаті українку довезли до залізничної станції в Радомі, де вона зустріла дітей і вирушила з ними до Варшави.

Ситуація різко зміниться: Названо топ-5 найпопулярніших вакансій під час війни та після перемоги

неділя, 2 квітень 2023, 8:55

В Україні відбулися серйозні зміни на ринку праці. Робота для громадян є, але попит на багатьох спеціалістів впав. Названо топ-5 найпопулярніших вакансій під час війни. Також стало відомо, які професіонали будуть потрібні після перемоги, передають Патр...

Другий місяць весни приготував неприємні сюрпризи: Синоптик розповів, якої погоди чекати в квітні

неділя, 2 квітень 2023, 8:45

У квітні погода в Україні буде прохолодною та багатою на опади. У перші десять днів місяця очікуються дощі, сніг та заморозки. Друга декада буде трохи теплішою, опадів стане менше, але високих плюсових температур не прогнозують. Про це повідомив синоп...