Подруга порадила "метод виховання": Під Одесою подружжя посадило дитину на ланцюг (відео)

11-річну дівчинку спочатку тільки били, а потім вирішили завадити їй втекти від своїх мучителів.

Під Одесою правоохоронці розкрили кричущий факт: мати з батьком тримали на ланцюзі свою 11-річну дочку в одному з сіл Білгород-Дністровського району. Про це повідомляє прес-служба поліції Одеської області, передають Патріоти України.

Все почалося з того, що поліції стало відомо про те, що дитину били. Під час судового розгляду з цього питання, з'ясувалося, що дівчинку не тільки били, а й прив'язували на ланцюг, щоб не тікала з дому.

"І відношення до цього мала не тільки 42-річна мати дитини, а й її 40-річний співмешканець, який прилаштував ланцюг до дивана, і 41-річна подруга, за порадами якої ті вдалися до такого методу "виховання", - розповів заступник начальника відділу - начальник слідчого відділу Білгород-Дністровського ОП Павло Гавришко.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.