Подруга розповіла правду: Сплив несподіваний факт про народження молодшої дочки Заворотнюк (фото, відео)

Російська актриса Анастасія Макєєва заявила, що її колега та подруга Анастасія Заворотнюк користувалася послугами сурогатного материнства, а не самостійно народжувала свою молодшу дочку. За її словами, зірці це все одно не допомогло. Про це вона повідомила в інтерв'ю на YouTube-каналі Емпатія Манучи, передають Патріоти України.

Так, Макєєва розповіла про свої численні спроби завагітніти, але у неї не виходило. Крім того, артистка відзначила, що замислювалася про сурогатне материнство.

"Наскільки я пам'ятаю, у Насті Заворотнюк було сурогатне материнство, але це не сильно їй допомогло. Хтось помре від раку, але народить дитину, хтось не народить взагалі", – сказала Макєєва. Нагадаємо, що у Анастасії Заворотнюк в жовтні 2018 року народилася дочка Міла. На той момент актрисі було 48 років, але при цьому її ні разу не бачили вагітною.

Через рік, у вересні 2019 року стало відомо, що у Заворотнюк діагностували онкологічне захворювання – пухлину головного мозку. Саме після цього в ЗМІ почали поширювати інформацію про те, що актриса зробила процедуру ЕКО, після чого захворіла на рак. Але, як виявилося, Заворотнюк і зовсім не була вагітною, а скористалася сурогатною мамою.

Покупцям було не до сміху: У київському супермаркеті миша на прилавку нахабно наминала продукти (відео)

п’ятниця, 25 червень 2021, 9:26

У Києві в супермаркеті популярної мережі магазинів помітили мишу, яка залізла на прилавок з хлібобулочними виробами і вирішила поласувати продукцією. Інцидент зняв на відео очевидець, після чого кадри потрапили в мережу. Ролик 24 червня опублікований у...

Результат вражає! Дівчина показала, як змінилася за 21 день без алкоголю (фото до і після)

п’ятниця, 25 червень 2021, 8:56

24-річна Даніель Пірс (Danielle Pierce), яка живе в Остіні, наприкінці травня вирішила повністю відмовитися від спиртного. Через деякий час дівчина поділилася, що стала почуватися набагато краще, а також скинула сім кілограмів, передають Патріоти Укра...