Подумати про старість: Чому вигідніше вкладати гроші у нерухомість у Туреччині та на Кіпрі, ніж в Україні (відео)

У Києві голі стіни можна придбати за 50 тисяч доларів на околиці в ще не зданому будинку.

З 1 квітня пенсійний вік для жінок в Україні остаточно підвищили, передають Патріоти України. Відтепер ті, хто народився пізніше за 1-ше квітня 1961-го року зможуть вийти на пенсію, як і чоловіки: не раніше 60 років. Це при наявності 28-річного стажу. Вимоги до стажу - щороку лише зростатимуть. У 2028 році, наприклад - для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 35 років стажу. Проте нинішньому поколінню тридцятилітніх звичні пенсійні виплати фактично не світять. Причина - в демографії. Заробляти просто буде нікому.

Торік ПФУ назбирав 281 мільярд гривень. І на всіх пенсіонерів не вистачило ще 184 з половиною мільярди: це майже 40 відсотків нестачі. У 2021 році картина теж невтішна. Дірка за чотири місяці майже 69 мільярдів. І це - на тлі оптимістичних заяв прем’єр-міністра, що вісім мільйонів українських пенсіонерів за березень отримали в середньому на 300 гривень більше: завдяки індексації. Тому потрібно шукати способи заробити собі на старість, наприклад, кластися у нерухомість. Але не тут - а за кордоном, - про це йшлося у сюжеті ТСН.Тиждень 11 квітня.
У Києві голі стіни можна придбати за 50 тисяч доларів на околиці в ще не зданому будинку. Плюс рахуйте ризики банкрутства забудовника, проблеми з підключенням житла до комунікацій. Якщо дочекатись, коли все владнається, то вийде ще тисяч на десять дорожче. Також беріть до уваги витрати на ремонт. А це тягне не менше половини вартості придбаної площі.

Нерухомість закордоном: який прибуток

Водночас у Стамбулі можна придбати квартиру за 62 тисячі доларів. Це - гроші за житло з повним ремонтом, встановленим кондиціонером та підземним паркінгом. Така квартира приносить за подобову оренду до двох тисяч доларів на місяць. Тобто за пів року дохід - 12 тисяч "зелених". А це означає що через 6 років квартира у Стамбулі повністю поверне все в неї вкладене і почне давати чистий прибуток..
Оскільки туристичний потенціал Києва сумнівний, то здати квартиру, якщо ви придбаєте її у столиці, можна буде в середньому за 400 доларів на місяць. Тому виходить, що повернете ви собі вкладені гроші в Києві лише через тринадцять з половиною років. А це більш ніж у двічі довше, ніж було у Стамбулі.
Найцікавіше те, що така арифметика спрацьовує не лише з Туреччиною, але з Кіпром - квартиру можна придбати за 55 тисяч євро. У цю суму входив не тільки повний ремонт житла, а навіть мінімальне умеблювання квартири. Просто занось валізу і живи.
Будинок розташований лише за 2 кілометри від моря. Квартиру можна здати за 400 євро. При такій бухгалтерії вкладені гроші повернуться через 11 років.
Тож куди вкладати гроші, щоб мати додатковий дохід, обирати звісно вам. Але якщо таки вкластися в нерухомість за кордоном, то треба знати наступне, - слід звернутися в агентство нерухомості в обраній країні. І це агентство обов'язково мусить мати ліцензію.
Також за кордоном на відміну від України діє ще одне правило - ви не можете привезти гроші у валізі, для закордонної купівлі кошти на придбання мають бути прозорими. Лібералізація закордонних рахунків і розвинена банківська система України означає, що така фінансова операція не є складною. Лишається тільки все добре порахувати та вибрати напрям для інвестицій. Найпривабливіші ціни на нерухомість, крім Туреччини та Кіпру, зараз ще у Чорногорії, Болгарії та Греції.
Джерело: ТСН.ua

Хіти тижня. Сріблясте щось і "брахіозавр": Марсохід Perseverance прислає на Землю дивні фото

вівторок, 18 травень 2021, 18:00

На фото зафіксовані валуни, що дивують своєю формою. Марсохід Perseverance. На одній з фотографій зображений камінь, що зовні нагадує брахіозавра – великого динозавра. Так, у валуна проглядаються порівняно невелика "голова", витягнута "шия" і масивне "...

Повзав як гусениця і... благав не здавати його копам: У Вінниці затримали ну дуже п'яного водія (відео)

вівторок, 18 травень 2021, 17:42

У Вінниці містяни побачили нетверезого водія. Чоловік буквально випав із автівки і не міг стати на ноги. Відео п'яного як чіп кермувальника виклали у патрульній поліції Вінницької області, передають Патріоти України.