"Подивися на себе...": Поплавський привселюдно нахамив студентці, потім лаявся з її товаришами та волав про провокацію (відео)

Юний орел і за сумісництвом співаючий ректор Київського університету культури Михайло Поплавський, налетів на студентку.

Так, на якомусь концерті, одна зі студенток запитала у Поплавського, чому їх ніколи не пригощали варениками. Адже відомо, що у Поплавського є кілька ресторанів української кухні, де подають різні види вареників.

На що Поплавський по-хамськи відповів студентці, принизивши її перед усіма іншими глядачами. "Ти подивися на себе, ще вареники тобі", - відповів почесний професор.

Студенти також поставили йому питання, як ректор університету культури може називати своїх студенток "тьолки" і "малі". Сам професор спочатку відмовлявся, а коли студенти "притиснули" його до стіни за допомогою відео, той назвав такі питання "провокацією".

Тим часом, студенти тверезо відповіли йому, що мова в даному випадку йде не про провокації, а про неповагу.

Андрій "Гора" Шиян... Щирий, добрий, відданий, завзятий. Киян закликають підписати петицію за перейменування вулиці на честь загиблого під Бахмутом героя

понеділок, 20 березень 2023, 10:32

Не будьте байдужими. І відкиньте сумніви щодо остаточного рішення - ваш підпис не є актом прямої дії. Він лише зобов'яже "батьків міста" розглянути народну ініціативу на профільній комісії. Дайте шанс увічнити пам'ять хлопця, який віддав життя за Україну

Побачив пропаганду ЛГБТ: У РФ чоловік заявив до поліції через "веселкові" лавочки у дитсадку

понеділок, 20 березень 2023, 10:28

У Ставропольському краї РФ до поліції звернувся пенсіонер, якого занепокоїли кольорові лавочки в одному із місцевих дитсадків. Він вбачив у цьому пропаганду ЛГБТ. Про це повідомляють в телеграм-каналі "Обережно, новини", власницею якого є російська тел...