Поганий подарунок Васильовичу: Збірна України геть зганьбилась на Кубку Лобановського

Молодіжна збірна України зайняла останнє місце на турнірі пам'яті Валерія Лобановського. У першому матчі команда Руслана Ротаня поступилася Азербайджану - 0:1, зазначають Патріоти України.

У вирішальному матчі українців влаштовувала тільки перемога із рахункуом 1:0 та більше. Але "молодіжка" зазнала поразки від одноліток з Узбекистану -0:2.

Руслан Ротань очолив молодіжку 2019 року

Таким чином "молодіжка" зайняла останнє місце в групі та не забила жодного м'яча за турнір.

Переможцем турніру стала молодіжна збірна Узбекистану. Вони здобули шість очок та зайняли перше місце серед трьох команд.

Кубок Лобановського проводиться із 2003 року. Спочатку в ньому брали участь команди, а потім турнір став проводитися на рівні збірних.

Молодіжна збірна України почне відбір до Євро-2023 у вересні.

Хіти тижня. Неможливо підпалити, підірвати або перевернути: Американці придбали для досліджень радянський "членовоз" (фото)

вівторок, 3 серпень 2021, 3:00

У 1990-х, відразу після розвалу СРСР американські автовиробники придбали старий радянський ЗІЛ на розбирання, щоб дізнатися радянську технологію бронювання. Про це пише 2drive.ru, передають Патріоти України. У США бронювання авто виконується за такою с...

З архіву ПУ. Зріст має значення: Лікарі розповіли, які чоловіки частіше заражаються коронавірусом

вівторок, 3 серпень 2021, 2:00

Вчені кажуть, що результати не обов'язково означають, що високі люди якось генетично більш уразливі для інфекції. Дані, отримані від двох тисяч осіб у Великобританії, показали, що чоловіки вище 180 сантиметрів хворіють коронавірусом в два рази частіше....