Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України.

Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Івана Тургенєва. Нині тут розташований меморіальний та природний музей-заповідник. Вважається, що Тургенівський дуб був посаджений особисто письменником.

198-річний Тургенівський дуб було внесено до Реєстру старих дерев. 2021 року був визнаний головним деревом Росії. У лютому 2022-го він мав брати участь у конкурсі "Європейське дерево року".

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...