Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України.

Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Івана Тургенєва. Нині тут розташований меморіальний та природний музей-заповідник. Вважається, що Тургенівський дуб був посаджений особисто письменником.

198-річний Тургенівський дуб було внесено до Реєстру старих дерев. 2021 року був визнаний головним деревом Росії. У лютому 2022-го він мав брати участь у конкурсі "Європейське дерево року".

На Водохреща нацгвардійці силою витягли з води українця, який сидів в ополонці 10 хвилин (відео)

четвер, 20 січень 2022, 6:10

В Івано-Франківську у свято Водохреще чоловік заліз у водойму і залишався в крижаній воді понад 10 хвилин, не реагуючи на заклики оточуючих вийти на берег, оскільки це небезпечно для здоров'я. У підсумку впертого "моржа" силою витягли на сушу співробіт...

Хіти тижня. Летів п'яним і палив у літаку: Українка на рейсі з Єгипту до Харкова жорстко провчила пасажира

четвер, 20 січень 2022, 1:00

У літаку, який летів з Єгипту в Україну і повинен був приземлитися у Харкові, стався скандал. Один з пасажирів, який, схоже, перебував в стані алкогольного сп'яніння, раптом почав палити електронну сигарету. Персонал авіалайнера просив його не порушува...