Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України.

Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Івана Тургенєва. Нині тут розташований меморіальний та природний музей-заповідник. Вважається, що Тургенівський дуб був посаджений особисто письменником.

198-річний Тургенівський дуб було внесено до Реєстру старих дерев. 2021 року був визнаний головним деревом Росії. У лютому 2022-го він мав брати участь у конкурсі "Європейське дерево року".

У центрі Києва закривається легендарний магазин Roshen (фотофакти)

п’ятниця, 31 березень 2023, 3:00

У центрі Києва на вулиці Хрещатик, неподалік від Бессарабського ринку, закривається магазин Roshen. . З вуличних вітрин повністю зникли декорації, а половина полиць у магазині вже порожні. Працівники попереджають, що 31 березня магазин працюватиме оста...

Карма - вона така: На Ростовську область обрушилася потужна хуртовина (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:43

Надзвичайну ситуацію оголошено у Росії, кількох містах Ростовської області, через сильний снігопад. Про це повідомляють місцеві пабліки, а також "Труха-Україна", передають Патріоти України. Так, на трасі М4 "Дон" вже більше чотирьох годин стоять близьк...