Погода на Великдень в Україні: Синоптики розповіли, чи чекати похолодання та заморозків

Великдень в Україні у 2023 році відзначатимуть 16 квітня. Синоптики розповіли, чи встигне до цього часу прогрітися земля після заморозків на цьому тижні і чи варто очікувати на нову хвилю похолодання у квітні, передають Патріоти України.

Так, поточний тиждень в Україні дивує різкою зміною погоди. Після 18-градусного потепління на вихідних температура повітря в багатьох областях опустилася нижче +10 градусів. В Ужгороді сьогодні вночі був сильний ураган, який поламав багато дерев у місті.

Найближчими днями негода очікується і в центральній Україні. Подекуди пройде мокрий сніг, температура повітря знизиться на 3-5 градусів. До Києва зима повернеться 28 березня. Синоптики прогнозують суттєве похолодання, дощ із переходом у мокрий сніг та сильний штормовий вітер. Температура повітря вдень опуститься до +2...+8 градусів, вночі очікується до -2 градусів. Однак така негода протримається лише день-два.

Народний синоптик Станіслав Щедрін прогнозує, що початок квітня ще буде досить холодним. Ймовірний сніг, зокрема, у Карпатах.

На Великдень синоптик конкретного прогнозу не дає, але наголошує, що з другої декади квітня по всій країні розпочнеться тенденція майже літньої погоди.

"Температура все частіше буде на рівні +15...+20 градусів. Періодично будуть зливи, де-не-де з грозами. Також до кінця квітня буде вітряно", - зазначив синоптик

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...