Погодилися на екстремальний похід, та ще й приплатили: Четверо ухилянтів збиралися потрапити горами до Румунії

На кордоні з Румунією затримали чотирьох ухилянтів, які намагалися втікнути через гори. Про інформує Держприкордонслужба, передають Патріоти України.

Зазначається, що їхніми діями керували переправники, яким кожен дав по $4000. Чоловіки погодилися на екстремальний похід, попри небезпеку в горах, де наразі є ймовірність сходження снігових лавин.

"Оперативники ДПСУ вивчають обставини правопорушення та встановлюють коло осіб, причетних до протиправної діяльності. Стосовно затриманих складено адмінпротоколи", - йдеться у повідомленні.

Стоматолог пояснив, чи треба видаляти зуби мудрості і в якому випадку це може бути небезпечним

неділя, 23 червень 2024, 17:15

Видалення зубів мудрості - процедура не з приємних, однак необхідна для більшості людей. Стоматологи радять видаляти зуби мудрості, бо вони зазвичай не беруть участі у жуванні, тиснуть на сусідні зуби, травмують ясна та не поміщаються у щелепі, передаю...

Жінку, яка вчинила наругу над могилами героїв в Києві, помістили до психлікарні

неділя, 23 червень 2024, 16:22

Жінку, яка у Києві вчинила наругу над могилами українських героїв - Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі", Андрія Пільщикова "Джуса" та Павла Петриченка, відправили до психлікарні. . Там вона перебуватиме 60 діб до 19 серпня. Про це "Суспільному" повідомили у К...