Погрожує перейти кордони: Терорист Прилєпін закликав Росію до масштабного наступу на Донбасі

Російський письменник-терорист Захар Прилєпін, який воював у рядах окупантів Донбасу, виступив із закликом піти в атаку на українську армію, передають Патріоти України.

У своєму Telegram-каналі Прилєпін висловив обурення тим, Україна відмовилася прописати особливий статус Донбасу у Конституції.

При цьому терорист навіть не зміг правильно написати прізвище міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова.

"Представник України заявив про фактичний вихід України з Мінських угод. Віце-прем'єр, який відповідає за реалізацію Мінських угод від Зеленського, Олексій Резник [Резніков] заявив: "Україна не буде вносити особливий статус Донбасу до Конституції". Ну, нарешті. Давайте перейдемо в наступ уже", – написав Прилєпін.

"Як тільки дійдемо до кордонів Донецької і Луганської областей, Мінський процес тут же відновиться з новою небаченою силою. А то забули серпень 14-го і зиму 15-го", – вибухнув погрозами він.


Хіти тижня. Більшість не виживають: Лікарка сказала, хто з хворих на COVID-19 найчастіше потрапляє в реанімацію

неділя, 25 жовтень 2020, 3:00

Лікарка-терапевт із Дніпра Світлана Сарай розповіла про будні лікарні, де рятують пацієнтів із COVID-19, а також про те, яку загрозу цей діагноз несе людям з хронічними хворобами і серйозними порушеннями здоров'я, передають Патріоти України. На своїй с...

Хіти тижня. П'яні дівчата "поставили на вуха" весь потяг "Укрзалізниці" (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 1:00

Дорогою до Києва дві дівчини влаштували п'яний дебош. В поїзді Львів-Київ стався грандіозний скандал. Дві дівчини 17 і 19 років почали пити спиртне, а після цього влаштували бешкет. Вони курили прямо в купе, голосно кричали і оголеними бігали по вагону...