Погрожують спалити військкомат: Мешканці Врадіївки звинувачують співробітників ТЦК у побитті чоловіка

У скандально відомій Врадіївці на Миколаївщині поліція з’ясовує обставини побиття місцевого мешканця Олександра Максимова, донька якого днями повідомила в соцмережах, що його жорстоко побили начебто в місцевому ТЦК. Після отримання травм Олександр Максимов був шпиталізований, інформують Патріоти України.

"Під час моніторингу соцмереж поліцейські виявили виявили цей допис, після чого це було попередньо кваліфіковано як умисне легке тілесне ушкодження. Подія (побиття – Ред.) розслідується", – повідомила речниця поліції Миколаївщини Марина Калина.

За даними поліції Миколаївщини, чоловік після побиття був шпиталізований, але правоохоронці уточнюють, що місце та обставини його побиття з’ясовують. Своєю чергою в обласному ТЦК нам повідомили, що зацікавлені з’ясувати те, де насправді було побито цього громадянина.

"З’ясовуються обставини побиття, хочеться допомогти цій людині з’ясувати те, хто ж його побив, тому що ТЦК до цього не має жодного стосунку. Чекаємо на висновки розслідування від поліції", – повідомили ТСН.ua уповноважені військові в Миколаївській області.

Тим часом місцеві мешканці встигли масово прокоментувати побиття чоловіка. Не чекаючи на висновки слідства, деякі громадяни закликали в соцмережах спалити ТЦК так, як свого часу це було зроблено з поліцейським відділком саме у Врадіївці.

"Спаліть їх нах**, зробіть так, як з поліцейським відділом", – написав у соцмережі один з дописувачів.

Ймовірно, мешканці регіону згадали події літа 2013 року, коли жителі Врадіївки закидали "коктейлями Молотова" райвідділ міліції. Це сталося після того, як місцева дівчина Ірина Крашкова повідомила про те, що її зґвалтували два міліціонери з Врадіївського райвідділу міліції. Вирок у "врадіївській справі" було оголошено наприкінці 2013 року.

Від повістки не втечеш: В Україні прийняли "жорстке" рішення по оповіщенню військовозобов’язаних

вівторок, 21 травень 2024, 18:30

Всупереч тому факту, що ТЦК передали в Нацполіцію запити на розшук майже 100 тисяч ухилянтів, багатьом чоловікам вдається залишатись поза полем зору правоохоронців. Тому уряд вирішив ще більше посилити процес мобілізації і затвердив Порядок проведення ...

"Будівництво життя" Віталія Кличка знов під ударом: Генпідрядник спорудження Подільського мосту може сісти на 12 років з конфіскацією, виписана підозра

вівторок, 21 травень 2024, 17:57

Силовики продовжують копатися в документах мега будівництв столиці. У Кличка ці дії розцінюють як неправомірний тиск з боку людей президента Зеленського. Директору генпідрядної організації, причетної до заподіяння 24 мільйонів гривень збитків на будівн...