
Російська військовослужбовиця залишилася без 20 мільйонів рублів, боячись що її заощадження потраплять до рук «українських націоналістів». Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
Спочатку 34-річній Людмилі з Хімок зателефонував «слідчий з управління боротьби з економічними злочинами», який приголомшив її новиною, що на її ім’я хтось взяв кредит. Поки жінка збиралася з думками і розповідала про суму усіх своїх заощаджень на картці, її перемкнули на «фінансового фахівця», а потім і на «співробітника ФСБ». Той повідомив, що її заощадження можуть надіслати націоналістам в Україну.
Далі з окупанткою поговорив фінансовий співробітник банку, який переконав жінку оновити рахунок, зняти всі кошти, взяти кілька кредитів і перерахувати все це на «безпечний» рахунок, що вона і зробила.
Коли ж росіянка схаменулася (за два дні), то виявила, що більше не мільйонерка – свої 20 мільйонів російських рублів вона відправила шахраям. З'ясувалося, що жінка взагалі ніколи не чула про телефонне шахрайство, чим дуже здивувала поліцейських.
Міноборони запровадило чіткі дедлайни для розгляду заяв військовослужбовців, які самовільно залишили частину (СЗЧ), на повернення до служби, передають Патріоти України. Як повідомляється, у разі подання рапорту через застосунок Армія+, заявку розглядаю...
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...