Погрожували забрати тіло з кладовища: У Києві працівники ритуального бюро шантажували родичів покійника

У столиці ритуальне бюро вимагало гроші з жінки, у якої помер батько. Зловмисники погрожували повернути тіло в морг. Про це повідомляє "Сьогодні"

Жертвою шахраїв з ритуального бюро стала киянка Олександра. За словами жінки, скористатися послугами саме цього бюро їй порадили санітари.

Працівники бюро пообіцяли їй, що візьмуть на себе усі клопоти щодо похорону за 21 тисячу гривень. Сім’я заплатила цю суму, але жодного чека не отримала. З цього моменту почалися неприємності.

Жахлива помилка: в Енергодарі працівники моргу переплутали покійників"Ми сплатили без чека 21 тисячу гривень. В результаті за транспорт ми платили готівкою особисто водієві. Ми платили готівкою копачам, що також було сказано, що буде все включено. Нас потім шантажували та вимагали. Невідомо, скільки коштів ще хотіли накрутити, щоб віддати його тіло", - розповіла Олександра.

Коли рідні покійного зібралися на кладовищі, Олександра отримала повідомлення від працівниці бюро з текстом: "Я повертаю померлого в морг".

Жінка зрозуміла, що натрапила на шахраїв та негайно зателефонувала у поліцію. Після втручання правоохоронців тіло вже ж доставили на цвинтар. Однак свідоцтво про поховання сім'я досі не отримала, а працівниця бюро просто зникла. Згодом у конторі заявили, що ця жінка у них взагалі не працювала.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...