Киянка порушила 14-денний карантин, котрий письмово забов'язалась дотримуватись, після повернення з відпочинку у Таїланді. Виявити порушення допоміг відео-ролик в Instagram, через який порушниця сама себе і розкрила, зазначають Патріоти України.
Ладиміра Басова 12 березня, в день початку дії каранину на всій території країни, полетіла на відпочинок у Таїланд і повернулася в Україну 29 березня. По прильоту в "Бориспіль" вона підписала згоду на 14-денний домашній карантин - у Миколаєві.
Проте дівчина проігнорувати вимогу МОЗ, залишилася в Києві та гуляла вулицями міста, про що розповідала в stories. Столичних правоохоронців така ситуація обурила, і в підсумку на порушницю склали адміністративний протокол і виписали штрав в розмірі 17 тисяч гривень.
Нагадаємо, що за порушення карантинних вимог передбачені штрафи від 17 до 34 тисяч гривень, а в деяких випадках - і кримінальна відповідальність.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...