Погуляла на самоізоляції: Дівчину оштрафували на 17 000 за порушення карантину завдяки відео в мережі

У порушниці "вистачило розуму" не лише порушити підписане нею попередження, наражаючи киян на небезпеку, але і похвалитись своєю зухвалістю в Інтернеті

Киянка порушила 14-денний карантин, котрий письмово забов'язалась дотримуватись, після повернення з відпочинку у Таїланді. Виявити порушення допоміг відео-ролик в Instagram, через який порушниця сама себе і розкрила, зазначають Патріоти України.

Ладиміра Басова 12 березня, в день початку дії каранину на всій території країни, полетіла на відпочинок у Таїланд і повернулася в Україну 29 березня. По прильоту в "Бориспіль" вона підписала згоду на 14-денний домашній карантин - у Миколаєві.

Проте дівчина проігнорувати вимогу МОЗ, залишилася в Києві та гуляла вулицями міста, про що розповідала в stories. Столичних правоохоронців така ситуація обурила, і в підсумку на порушницю склали адміністративний протокол і виписали штрав в розмірі 17 тисяч гривень.

Нагадаємо, що за порушення карантинних вимог передбачені штрафи від 17 до 34 тисяч гривень, а в деяких випадках - і кримінальна відповідальність.


Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...