Погуляти на останок за кошт платників податків: Після зливу "прослушки" Труба влаштував вечірку (відео)

В суху ясну погоду відвідувачів ресторану проводжали від дверей закладу до автомобілів люди з парасольками, що закривали їх від телекамери.

Роман Труба. Фото: УНІАН.

Учасники святкування покидали ресторан під прикриттям службового мікроавтобуса та людей з парасольками, що закривали їх від телекамери. Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба після зливу прослушки, на якій нібито звучить його голос, був присутній на вечірці на честь річниці створення Бюро. Про це повідомляє Bihus.info у Facebook, передають Патріоти України.

Святкування відбулося в дорогому італійському ресторані Vero Vero 29 листопада, через 10 днів після того, як в інтернет потрапили аудіозаписи, зроблені в кабінеті Труби. На них чоловік з голосом як у директора ДБР погоджує свої дії з Офісом президента.

В ресторан прибув сам Роман Труба, його перша заступниця Ольга Варченко та співробітники львівського територіального управління ДБР. Коли учасники святкування помітили біля ресторану журналістів, вони викликали поліцію. Після цього журналісти Bihus.info через прес-службу попросили Романа Трубу прокоментувати те, що відбувається.

Коли свято пішло на спад, його учасники покидали ресторан під прикриттям службового мікроавтобуса, який приганяли як мінімум двічі. Крім того, в суху ясну погоду відвідувачів ресторану проводжали від дверей закладу до автомобілів люди з парасольками, що закривали їх від телекамери.

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....

Встигнути на 'останній потяг' до цивілізованого світу: На кордоні з Естонією величезні черги охочих залишити РФ (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 21:57

На російсько-естонському кордоні у напрямку Естонії вишикувалася велика черга автомобілів. У мережі публікують відповідні відео. За словами очевидців, всього в черзі 753 транспортні засоби. З них 297 – це легкові автомобілі. Люди скаржаться, що черга п...