Погуляв "на славу": У Києві чоловік епічно "відзначив" відліт дружини до Туреччини і ледь не влаштував ДТП (фото)

У Києві на вулиці Олени Теліги п'яний водій Mercedes, який святкував поїздку дружини на відпочинок в Анталію, мало не влаштував аварію. Про це повідомляється в Telegram-каналі "Київ Оперативний", передають Патріоти України.

Про те, що автомобіль здійснює небезпечні маневри на дорозі, в поліцію повідомив інший водій, який ледь не потрапив в аварію через дії нетверезого порушника.

Один з екіпажів патрульних в цей час якраз був поруч з місцем інциденту і за кілька хвилин зупинив водія. Він повідомив що вживав алкоголь, відзначаючи відліт дружини на відпочинок до Туреччини. Спочатку чоловік відмовлявся проходити тест на стан сп'яніння, але потім все ж погодився. Прилад показав 2,26 проміле.

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...

У день смерті Путіна пасажирів київської маршрутки очікує приємний сюрприз (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:14

На опублікованому знімку можна побачити, що на дошці оголошень на перегородці за водієм встановлено табличку з написом: "В день смерті Путіна проїзд безкоштовний". Автор фото не повідомив, в якому саме маршрутному автобусі його було зроблено. Невідомо ...