"По**й. Лох не мамонт": В Одесі ресторан потрапив у гучний скандал через іноземця (фото)

В одному з ресторанів Одеси іноземному гостю виписали рахунок за вечерю на 60 тисяч гривень: у мережі звинуватили заклад в шахрайстві. Про це повідомляється на Facebook сторінці "Баба і кіт", повідомляють Патріоти України.

"В одному з одеських кабаків офіціант у змові з іншими "разом зробив" іноземця. А сам ресторан з цього ще й хизувався. Давайте зробимо їх відомими!", - йдеться у підписі до фото з чеком.

Йдеться про заклад під назвою Roasteria. Загальна сума, яку попросили заплатити відвідувача, склала 59081,25 грн, з яких 7706,25 грн взяли за обслуговування.

Також повідомляється, що в ресторані є два меню, одне з яких, зі звичайними цінами, надається українцям, а інше - іноземцям, яких приводять до ресторану дівчини, які нібито знаходяться в змові з закладом.

Особливо варто відзначити реакцію представників ресторану в соціальних мережах.

Хіти тижня. Астрологи назвали головних щасливців листопада серед знаків Зодіаку

понеділок, 26 жовтень 2020, 9:00

Неможливе стане можливим... Астрологи назвали знаки Зодіаку, мрії яких здійсняться в листопаді 2020 року – таких щасливчиків шестеро. Про це пише slovofraza, передають Патріоти України. У Близнюків здійсниться мрія, пов'язана з роботою – їх приймуть на...

Зелений водень з сонячної енергії: Багатообіцяючі технології виробництва екологічного палива, - вчені

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:50

При подальшому зниженні вартості електролізерів і сонячних панелей, LCOH «електролізного водню» може скоротитися до 3,76 долара США за кілограм водню, підрахували автори. "Исследовательская группа из Утрехтского университета в Нидерландах сравнила две ...