"По**й. Лох не мамонт": В Одесі ресторан потрапив у гучний скандал через іноземця (фото)

В одному з ресторанів Одеси іноземному гостю виписали рахунок за вечерю на 60 тисяч гривень: у мережі звинуватили заклад в шахрайстві. Про це повідомляється на Facebook сторінці "Баба і кіт", повідомляють Патріоти України.

"В одному з одеських кабаків офіціант у змові з іншими "разом зробив" іноземця. А сам ресторан з цього ще й хизувався. Давайте зробимо їх відомими!", - йдеться у підписі до фото з чеком.

Йдеться про заклад під назвою Roasteria. Загальна сума, яку попросили заплатити відвідувача, склала 59081,25 грн, з яких 7706,25 грн взяли за обслуговування.

Також повідомляється, що в ресторані є два меню, одне з яких, зі звичайними цінами, надається українцям, а інше - іноземцям, яких приводять до ресторану дівчини, які нібито знаходяться в змові з закладом.

Особливо варто відзначити реакцію представників ресторану в соціальних мережах.

Ситуація з коронавірусом в Україні поліпшується: Статистика МОЗ на 27 травня

середа, 27 травень 2020, 9:20

Станом на ранок, 27 травня, в Україні 21 905 осіб заразилися коронавірусом. Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров'я, передають Патріоти України. За останню добу зафіксували 321 новий випадок коронавірусу. За даними відомства, від ускладнень в...

Україні після COVID-19 загрожує спалах страшних епідемій: Лікарі б'ють на сполох (інфографіка)

середа, 27 травень 2020, 8:30

Лікарі б’ють на сполох, через епідемію коронавірусу в Україні за останні 2,5 місяця на 20% знизився рівень вакцинації від таких небезпечних інфекцій, як кір, кашлюк, краснуха та паротит. Також зростають ризики, що країну може накрити епідемія туберкуль...