"Пояси їдуть додому": Після перемоги над Джошуа Усик станцював на ринзі гопака з жовто-блакитним прапором і подякував вболівальникам

Після перемоги над суперником Олександр Усик виконав на рингу український гопак на честь отримання нових титулів і перемоги над британцем Ентоні Джошуа, зазначають Патріоти України.

Також український боксер прокоментував можливість реваншу. Він зазначив, що хоче швидше повернутися додому до своєї сім'ї.

"Я просто хочу додому. Я з січня дуже сильно готувався до поєдинку, був мало зі своєю сім'єю. Я дуже сильно заскучав за своїми дітьми. Хочу бачити їх, дивитися, як вони граються, кричать", - пояснив він.

За словами спортсмена, бій пройшов за його планом. Ентоні намагався притискати його до канатів, але це йому не допомогло.

Чемпіон світу WBA, IBF, WBO і IBO у суперважкій вазі Олександр Усик (19-0, 13 КО) звернувся до вболівальників після поєдинку проти Ентоні Джошуа.

"Дорогі друзі, я дуже вас усіх сильно люблю. За вашу підтримку, за ваші яскраві слова. За вашу непідтримку. Пояси їдуть додому. Всім добра", - сказав Усик в Instagram.

Молода мати-політикіня пояснила свій вчинок стурбованому панству: Шведська міністерка вперше в історії Ради ЄС принесла на засідання немовля

четвер, 25 червень 2026, 21:30

Міністри урядів країн ЄС, які в четвер зібралися на тривале обговорення політики щодо зміни клімату, були здивовані появою за столом переговорів тримісячного немовляти, передають Патріоти України з посиланням на повідомляє Reuters. . Шведська міністер...

Оце так! Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен назвав перемогу України у війні "найгіршим сценарієм"

четвер, 25 червень 2026, 20:06

Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...