"Поїде до наших воїнів": Влад Яма зганьбився, знайшовши на смітнику у США "допомогу" для українських захисників (фото)

Танцівник і хореограф Влад Яма дедалі більше дивує українців. Далеко не всі розуміють намірів та інформацію, яку артист подає у своїх соцмережах. Черговий пост в Instagram не став винятком, зазначають Патріоти України.

Так, днями Яма у сторіз свого фотоблогу розмістив кадр, де зображений на вулиці з валізою. Як повідомив в описі під відео Яма, він знайшов цю валізу на смітнику у своїх сусідів і вже визначив її долю – танцівник заявив, що це буде допомога для українських бійців. "Ні, це не крадіжка. Викинули сусіди, але поїде до наших героїв і не порожня", - похвалився Влад Яма.

Проте юзерів радше обурила, ніж потішила ця новина: "він взагалі клепку має?", "щось дивне відбувається з Владом Ямою", "він наче в паралельній реальності живе, вже б не ганьбився", "думаю, наші захисники будуть дуже раді такій "допомозі".

Відголоски підриву Каховської ГЕС відчує Одеса

середа, 7 червень 2023, 13:43

Після підриву росіянами дамби Каховського водосховища тисячі тонн прісної води ринуть у Чорне море. Велетенська хвиля вимила з природних фільтрів-заплав токсичні речовини, у воду потрапили каналізаційні стоки, смітники, мазут і це все зараз несе в море...

Чоловіка звільнили з роботи, бо він... довго сидів у туалеті

середа, 7 червень 2023, 13:29

У Китаї чоловіка звільнили з роботи після того, як начальству набридло, що він щодня проводив до шести годин у вбиральні. Про це пише dailystar.co.uk з посиланням на місцеві китайські ЗМІ, передають Патріоти України. У Вана діагностували серйозне "анал...