Маріанна Вишемирська, яка вижила під час російського обстрілу пологового будинку в Маріуполі у 2022 році, тепер працює на окупантів і агітує за Путіна на виборах у РФ. Про це депутат Маріупольської міської ради Дмитро Забавін розповів у ранковому етері Еспресо, передають Патріоти України.
Нещодавно мережу заполонили фото породіллі з Маріуполя Маріанни Вишемирської (Підгурської), яка втекла до РФ й агітує голосувати за російського диктатора Володимира Путіна. Забавін прокоментував цю ситуацію: "Це поєднання, скажемо так, "Стокгольмського синдрому" і бажання заробити грошей, бо, як виявилось, у людини немає жодних принципів, щоб вона там не казала, мала повну можливість виїхати або за кордон, або на підконтрольну Україні території, але ця дівчина зробила для себе вибір - працювати на окупантів".
За даними депутата, після трагедії Маріанна стала блогеркою та почала надавати ворожу гуманітарну допомогу у школах, а зараз вона одна з речниць так званого благодійного фонду "Родіна", який працює з агітацією за Путіна.
"Вона таким чином висвітлює президентську кампанію і те, що відбувається в Маріуполі, те, що там зараз збирають підписи, але за моєю інформацією, пропагандистські ЗМІ там чекають по 4-5 годин, щоб набрати хоч якусь картинку для сюжету, хоч якось зробити якісь синхрони, тому що небагато людей приходять голосувати й ставити свій підпис за те, щоб головний терорист був переобраний ще раз. Люди приходять тільки тоді, коли дають якісь продуктові набори й відповідно черги у таких пунктах куди більші, ніж черги поставити підпис за головного терориста. Саме тому росіяни організовують такі пункти вже навіть у супермаркетах, бо там виловлюють хоч якихось людей, які випадковим чином прийшли за продуктами", - підсумував депутат Маріупольської міської ради.
Пенсійний фонд України розповів про умови призначення пільгових пенсій. Про це йдеться в матеріалі ПФУ, передають Патріоти України. Умови призначення пільгових пенсій визначені частинами 1 – 3 статті 114 та Прикінцевими положеннями Закону України від 0...
Походження назви української столиці — Києва — і досі залишається предметом наукових дискусій, адже легенди про його засновників можуть виявитися пізнішими вигадками, передають Патріоти України із посиланням на проєкт ”Параграф”. Хоча загальновідома л...