"Поїхали - тоді мовчіть": Відомий російський актор-путініст "пройшовся" по Пугачовій і Галкіну

Зірка серіалу "Вулиці розбитих ліхтарів" Оскар Кучера, який відкрито підтримав вбивства мирних українців, висловився про Аллу Пугачову і Максима Галкіна. Як пишуть росЗМІ, Кучера вважає Примадонну та її чоловіка зрадниками, передають Патріоти України.

"Від Пугачової і Галкіна не очікував такого. Вони мені здавалися дуже мудрими людьми" - сказав артист-путініст.

Не оминув Оскар увагою і Семена Слєпакова - комік засудив війну, а нещодавно ще й випустив пісню про загиблих російських окупантів. "Ось Сеня Слєпаков - це для мене просто... Його дуже люблю. Я його так люблю... А зараз я в розгубленості перебуваю. Як це низько... Я про пісню кажу, яку він написав... Він же дуже талановита людина, я завжди ставився до нього з повагою", - обурився Кучера.

Зазначимо, нещодавно Оскар Кучера дав інтерв'ю російському блогеру Юрію Дудю. Актор сказав, що виступає за війну, але не відповів від чого ж росіяни прийшли "звільняти" українців. Окремою темою для обговорень стало його вбрання - путініст з'явився в кадрі у футболці від українського бренду.

"Питання заздалегідь ми не обговорювали. Я запитав, що буде. Моя громадянська позиція відома: я підтримую нашу армію, я підтримую наших хлопців... Якщо відмотати час назад, я все одно пішов би на це інтерв'ю. Тому що тепер знаю, що відповісти на кожне питання", - прокоментував Кучера своє інтерв'ю.

Наостанок Оскар Кучера звернувся до Пугачової, Галкіна та інших зірок, які покинули Росію, засудивши війну: "Ніхто з моїх друзів не поїхав - жодна людина. І не почав говорити погано. І у мене ніколи не було ідеї пересидіти десь, а потім повернутися. Я навіть не уявляю - як? І не розумію навіщо. Я готовий зрозуміти людей, які поїхали... Поїхали - тоді мовчіть. Ви ж нічого не пропонуєте. А ви гадите на країну з-за кордону".

До банків можна не поспішати: НБУ продовжив термін обміну старих банкнот і дрібних монет

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:30

Національний банк продовжив термін обміну монет дрібних номіналів та банкнот гривні старого зразка, введених у обіг до 2003 року, що вилучаються з обігу та перестали бути засобом платежу, передають Патріоти України. Йдеться про розмінні монети номінала...

На поминках окупанта з ЧФ РФ у Севастополі отруїлося семеро людей: двоє померли

п’ятниця, 29 вересень 2023, 14:27

У Севастополі тимчасово окупованого Криму заявили про дивну смерть кількох людей після походу до ресторану. Вони нібито стали жертвами отруєння на поминках російського офіцера, який помер від "бавовни" по штабу ЧФ РФ, передають Патріоти України. Автори...