Поїхав на авто і не повернувся: У Київській області зник відомий український журналіст Макс Левін

Відомий український документаліст Максим Левін зник у Вишгородському районі Київської області. Він був у районі бойових дій з фотоапаратом. Про це повідомляє Євгенія Мазур у Facebook, передають Патріоти України.

"Макс Левін поїхав на власному автомобілі фотографувати бойові дії 13 березня. Він залишив автомобіль біля села Гута Межигірська і пішов у бік села Мощун. З його телефону надійшло повідомлення об 11:23, після чого він більше не виходив на зв'язок та не з'являвся в мережі", - йдеться в повідомленні.

Вона зазначила, що в районі, де працював журналіст, проходили досить інтенсивні бойові дії. У зв'язку з цим друзі та колеги Левіна вважають, що він міг отримати поранення або потрапити в полон до російських військових.

Варто відзначити, що Левін працює як фотокореспондент, документальний фотограф і оператор для багатьох українських і міжнародних видань. Зокрема він співпрацював з агентствами Reuters, BBC, TRT World, Associated Press, LB.ua, Hromadske. Його фото публікували такі видання, як Wall Street Journal, TIME, Breaking news Poland, EU AGENDA, World News, The Moscow Time, Корреспондент.net, ELLE, TV-24, Radio Bulgaria, Ukraine (RFE/RL).

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...

Усіх на фронт? Чи можуть осіб з судимістю мобілізувати за новим законом - пояснення

субота, 20 липень 2024, 22:15

18 травня 2024 року законної сили набув закон № 10449, який кардинально змінює правила військового обліку та підстави для зняття або виключення з військового обліку, передають Патріоти України. В тому числі змінюються умови мобілізації для осіб, які ра...