Поїхав на заробітки та загубився: Українця знайшли у Польщі через 22 роки

Батьки чоловіка спочатку намагалися розшукати сина самотужки.

У Польщі знайшли українця, який 22 роки тому виїхав на заробітки і з тих пір вважався зниклим без вісті. Чоловік з Дубенського району Рівненської області ще в 1997 році спокусився роботою в сусідній країні, і з тих пір в рідному селі його не бачили, зазначають Патріоти України.

Батьки чоловіка спочатку намагалися розшукати сина самотужки. Після восьми років невдалих спроб було вирішено звернутися за допомогою в поліцію. Ще через 15 років розшукуваний громадянин знайшовся. Радісну новину в Україні повідомили представники Бещадського повіту в південно-східній Польщі.

Як повідомляє управління Держміграції в Рівненській області, польські прикордонники зв'язалися з українською стороною з приводу реадмісії 51-річного українця. Житель Рівненщини повернеться в рідні краї після багаторічної відсутності.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...