Пока Хрещатик, Печерськ та Поділ? Центр Києва може переміститися на Теличку, забудовник представив концепцію нового урядово-ділового осередку столиці

Девелопер Артур Мхітарян заявив, що вже протягом кількох років займається розробкою проекту "Київ Сіті". Замість промзони на Теличці в Києві може з'явитися район з хмарочосами, зазначають Патріоти України.
"Сьогодні у команди Taryan Group є унікальна пророблена концепція "Київ Сіті". Для її створення ми залучили міжнародних архітекторів. Проконсультувалися з фахівцями, які реалізовували такі ділові центри в різних містах. І обговорили економічну модель з потенційними інвесторами", - заявив Артур Мхітарян і закликав владу та бізнес об'єднатися навколо будівництва нового району.

На місці промислової зони Артур Мхітарян пропонує побудувати хмарочоси, бізнес-центри, нову концертну площадку, великі парки і набережну з пристанню. У планах можливий урядовий квартал, про який раніше в інтерв'ю одному з українських видань заявляв президент України Володимир Зеленський.

При цьому бізнесмен запевнив, що в бюджетних грошах потреби не буде: "Від держави та влади міста потрібна лише політична воля – затвердити підходящу площадку і створити зрозумілі правила гри для інвесторів. Формат державно-приватного партнерства ліг в основу кожного з успішних світових проектів".

Мхітарян закликав об'єднатися навколо проекту київських бізнесменів і владу міста.

Зазначимо, що мер Києва Віталій Кличко під час передвиборчої кампанії заявляв про намір побудувати в Києві діловий район, він пов'язував його із завершенням будівництва Подільсько-Воскресенського мосту і розглядав ділянку промзони на Рибальському півострова, проте там вже ведеться забудова.

Леся Нікітюк позувала на тлі квітучих сакур та дещо оголила (фото)

п’ятниця, 23 квітень 2021, 0:22

Телеведуча закликала українців їхати до Вінниці. Українська телеведуча Леся Нікітюк покрасувалася стрункою фігурою, оголивши прес. Нові знімки вона опублікувала у своєму Instagram, передають Патріоти України.

З архіву ПУ. Розплата: Вчені знайшли шокуючий зв'язок між благополуччям країн і смертністю від коронавірусу

четвер, 22 квітень 2021, 23:55

Експерти Школи громадської охорони здоров'я Bloomberg Університету Джонса Хопкінса встановили шокуючий зв'язок між економічним добробутом країн і рівнем смертності від коронавірусу. Результати дослідження американських вчених опубліковано у квітні 2020...