"Покарання буде комплексним": Глава МВС розповів, що чекатиме ухилянтів при поверненні в Україну

Серед органів влади триває юридична дискусія щодо покарань для чоловіків, які виїхали з України під час повномасштабного вторгнення Росії і мобілізації. Про це розповів в інтерв'ю міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передають Патріоти України.

Очільник МВС зауважив, що питання покарання чоловіків, які залишили країну, комплексне. «Тут є юридична сторона і моральна сторона. Моральна сторона – це відчуття справедливості тих хлопців, які сидять в окопах, які забезпечують життєдіяльність країни, і тих, хто вже 19 місяців перебував за кордоном», – зазначив міністр, додавши «проблема з часом стане соціальною».

Водночас Клименко наголосив, що необхідно з одного боку працювати над поверненням чоловіків в Україну, з іншого – розрізняти тих, хто виїхав з країни нелегально, і тих – то виїхав на законних підставах, але не повернувся.

«Тут держава зараз шукає ту золоту середину, щоб їх, з одного боку, можна було повернути в Україну. Можливо це буде штраф, адміністративний штраф, після повернення з-за кордону в Україну», – зазначив міністр.

При цьому Клименко наголосив, що якщо чоловік виїхав з України по підроблених документах – йтиметься вже про кримінальну відповідальність.

"Вчені передбачали": Архітектор назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися катастрофа

понеділок, 11 грудень 2023, 8:33

Архітектор Анатолій Фролов назвав ще одну станцію метро в Києві, де може статися аварія. За його словами, йдеться про одну зі станцій на синій гілці, передають Патріоти України. "Контрактова площа" – наступна. Та техногенна катастрофа, яку архітектори...

Покарання за неявку до ТЦК: В Україні посилять відповідальність, зокрема кримінальну

понеділок, 11 грудень 2023, 8:07

У В новому законопроєкті про зміни до мобілізації можуть посилити покарання за неявку до ТЦК - збільшити термін арешту, штрафи, заочно притягати до відповідальності. Про це повідомляється у статті "BBC News Україна", передають Патріоти України. За інфо...